Ogłoszenia parafialne 138 (29.12.2019)

1. W najbliższy wtorek 31.12 zapraszam na wieczorną Mszę Św.  o godz. 18:00. Po Mszy Świętej nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu - będziemy dziękować Bogu za miniony rok,  przepraszać za grzechy, słabości i błędy  i prosić o Boże błogosławieństwo i łaski na 2020 rok.
2. We środę 1.01 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki  Maryi. Msze Święte jak w Niedzielę. Nie bęNowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Od jutrzejszego poniedziałku za tydzień Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte jak w niedzielę.  Taca przeznaczona będzie na Misje Święte. Poświęcenie kredy i kadzidła po modlitwie po komunii.  Ofiary będą przeznaczone na rzecz parafii.
4. Zapraszamy chłopców na spotkania ministranckie w sobotę o g. 9:30 po świętach. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok