Ogłoszenia parafialne 156 (17.05.2020)

VI Niedziela Wielkanocna, 17.05.2020

1. Rozpoczynają się dni modlitw o urodzaje (by nikomu z nas nie zabrakło chleba).

2. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i rozpoczęcie w piątek, 22.05, Nowenny do Ducha Świętego, która będzie miała miejsce na Nabożeństwach Majowych. (Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, 9 dni.)

3. W poniedziałek, 18.05.2020, przypada 100-tna rocznica urodzin Jana Pawła II. W związku z tym, w polskich kościołach czytany będzie w tę niedzielę list episkopatu. U nas też. List ten można przeczytać na stronie Archidiecezji TUTAJ. (Jeśli ktoś będzie oglądał mszę w telewizji, to chyba też będzie czytany ten list.)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok