Ogłoszenia parafialne 166 (26.07.2020)

26.07.2020, 17. niedziela zwykła

1.

Dzisiaj zapraszam wszystkich kierowców na Mszę Świętą o g. 11. A po Mszy, błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.

2.

- W środę 29.07 w liturgii wspomnienie św. Marty.

- W piątek 31.07 wspomnienie św. Ignacego Loyoli - kapłana.

- W sobotę 1.08 wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori - biskupa i doktora Kościoła.

3.

Również w sobotę 1.08 będziemy obchodzić w Warszawie 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza Święta w naszej Parafii za tych, którzy zginęli w powstaniu o g.18. A po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji 1-szej soboty miesiąca.

4.

Dzisiaj również wspominamy Annę i Joachima - rodziców Matki Najświętszej. Jest to dzień wdzięczności - rodzicom, dziadkom, emerytom.

5.

Są jeszcze wolne intencje, szczególnie wieczorne, w tym tygodniu. Gdyby ktoś chciał zamówić, to zapraszam.