Ogłoszenia parafialne 171 (30.08.2020)

30.08.2020, 22. niedziela zwykła

1.

Dziękuję za ofiary złożone na poszkodowanych w Bejrucie. A także dziękuję kwestującym.

2.

We wtorek, 1 IX, wypada 81. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Msza święta w intencji poległych w tej wojnie - w naszej Parafii o g.18.

3.

W czwartek, 3 IX, w liturgii wspominamy św. Grzegorza Wielkiego, papieża, doktora Kościoła, naszego Patrona.

Informuję iż 2 dni później, czyli 5 IX w sobotę, o g.18, z udziałem Jego Ekscelencji ks. biskupa Tadeusza Pikusa, będziemy wspominać naszego Patrona.

Natomiast o g. 18 w tę sobotę ksiądz Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży.

Odpust parafialny będzie z okazji naszego święta właśnie w sobotę.

4.

Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania zbierze się koniecznie 2 IX w środę o g. 18:30 na próbie generalnej. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Spowiedź prawdopodobnie w 1-szy piątek, 4 IX, od 15:30 albo godzinę później.

5.

Spotkania komunijne:

7 IX w poniedziałek - grupa z 19 IX z wcześniejszej godziny (być może 9:30), po Mszy wieczornej, o g. 18:30

8 IX we wtorek - druga grupa 19 IX z późniejszej godziny (być może g.12), też po Mszy wieczornej, o g. 18:30

6.

W tym tygodniu:

- 1-szy czwartek (3 IX):

Po Mszy świętej wieczornej wystawienie i modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

- 1-szy piątek (4 IX):

Pierwszy piątek miesiąca, a więc nabożeństwo pierwszopiątkowe o g. 17:30.

(Spowiedź od g.17:30, ale być może wcześniej spowiedź dla przystępujących w sobotę do Bierzmowania.)

- 1-sza sobota (5 IX):

Nie będzie, bo będzie bierzmowanie.

(No i za tydzień, 1-sza niedziela:

Bractwo różańcowe o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.)