Ogłoszenia parafialne 227(17.10.2021)

1. Dziękuję za pomoc przy zbiórce na ,,Żywy Pomnik Jana Pawła II" i za złożone ofiary. Bóg zapłać.

2. Jutro w liturgii święto św. Łukasza Ewangelisty. To również dzień modlitw za pracowników Służby Zdrowia.

We wtorek 19.10 wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

W środę 20.10 wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana."

W piątek 22.10 wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

3. Za tydzień Niedziela Misyjna - taca na misje.

4. W dniach 9 i 10 października Ojciec Święty Franciszek otworzył XVI Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów, którego temat brzmi: ,,Ku Kościołowi Synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja." Fazę diecezjalną Synodu w Archidiecezji Warszawskiej rozpocznie uroczysta Msza Święta 17.10 o g. 11:00 w archikatedrze warszawskiej. Z każdej parafii proboszcz deleguje 3 osoby świeckie (jedna z nich do kontaktu w sprawach synodu).