Ogłoszenia parafialne 266 (31.07.2022)

1. Jutro w poniedziałek 1.08 przypada 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza Święta w naszej parafii w intencji powstańców o g. 18:00.

W liturgii zaś 1.08 wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

2. We wtorek 2.08 w kościele parafialnym można otrzymać odpust Porcjunkuli. Warunki:

- pobożne nawiedzenie kościoła

- odmówienie modlitwy Pańskiej

- wyznanie wiary.

We czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

W sobotę zaś - Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte jak w dzień powszedni.

3. W sobotę nie można odprawiać Mszy świętej wotywnej z I Soboty miesiąca - może odbyć się tylko nabożeństwo pierwszosobotnie.