Ogłoszenia parafialne 271 (11.09.2022)

1. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę na Seminarium Duchowne.

2. Dzisiaj o g. 11:00 podczas Mszy Świętej błogosławieństwo wszystkich dzieci, a dzieci uczęszczające do szkoły przynoszą przybory szkolne do poświęcenia.

3. W najbliższy wtorek 13.09 po Mszy Świętej o g. 18:00  zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych (wystarczy 1 rodzic) na pierwsze organizacyjne spotkanie.

4. Młodzież na przygotowania do Sakramentu Bierzmowania spotyka się w III Niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o g. 8:30, natomiast młodzież klas VIII zapisuje się u ks. Włodzimierza.

5. W poniedziałek 12.09 wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Jest to również rocznica zwycięstwa pod Wiedniem.

We wtorek 14.09 wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

We środę 14.09 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

We czwartek 15.09 Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

W piątek 16.09 wspomnienie św. męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

6. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

7. Za tydzień Dzień Środków Oddziaływania Społecznego.

8. Za tydzień Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i archidiecezji.