Ogłoszenia parafialne 274 (2.10.2022)

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zapraszam na g. 17:00, a o g. 17:30 Nabożeństwo Różańcowe połączone z Nabożeństwem Adoracyjnym.

2. We wtorek w liturgii Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Ks. proboszcz zaprasza na Mszę świętą o g. 19:00.

We środę 5.10 wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W piątek 7.10 wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia (tzw. Żywy Pomnik Jana Pawła II). Proszę przedstawicieli grup modlitewnych o pomoc w zbiórce.

4. Dzisiaj Fundacja "Bądźcie jak dzieci" zbiera ofiary na wydanie książeczki o  św. Michale Archaniele dla dzieci chorych i z biednych rodzin.

5. Dziękuję dwóm paniom (rodzinom) za dar nowej monstrancji dla parafii.

6. Zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych codziennie przez cały październik o g. 17:30.