Ogłoszenia parafialne 276 (16.10.2022)

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na tzw. "Żywy pomnik Jana Pawła II". Dziękuję za ofiary złożone na ten cel i wszystkim kwestującym.

Dzisiaj wspominamy 44 rocznicę wyboru Jana Pawła II i dziękujemy Bogu za wybór papieża.

2. Jutro w liturgii wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i doktora Kościoła.

We wtorek święto św. Łukasza, Ewangelisty.

We środę wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

We czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.

W sobotę 22.10 wspomnienie św. Jana Pawła II.

3. Za tydzień taca na misje.

4. Przypominam o spotkaniu grupy modlitewnej (młodzieżowej) 28.10 po Mszy św. wieczornej.

5. Można już składać intencje na wypominki.

6. Za tydzień po Mszy świętej o g. 8:30 pierwsze spotkanie grupy młodzieży (VIII klasa), która a przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania.