Wyniki sondy

W dniach: 04 VI 2017 (dzień poinformowania Parafian o nowej stronie) do 31 VIII 2017 - była tutaj sonda, w której mogli Państwo zagłosować: czy ma być nowa strona / czy stara?

Sonda się zakończyła, a oto jej wyniki. Cyfry - oznaczają, ile osób oddało na daną opcję głos.

UWAGI:
- Razem z Panem kościelnym w ramach testowania strony i sprawdzenia, czy da się zagłosować 2 razy, oddaliśmy ok. 5 głosów na opcję: "Tak, jest fajna i mi się całkiem podoba!".

- Uwzględniając powyższą uwagę, trzeba stwierdzić, że najwięcej osób jest za opcją, że strona jest fajna i się podoba.

- Głosy pozytywne (strona OK / OK, ale trzeba trochę poulepszać) stanowią ok. 70%.

- Głosów negatywnych było najmniej.

WYNIKI ZOSTANĄ WKRÓTCE PRZEDSTAWIONE KSIĘDZU PROBOSZCZOWI I ON PODEJMIE OSTATECZNĄ DECYZJĘ!

(Poprzedni adres strony internetowej: www.swgrzegorz.warszawa.pl .)

UAKTUALNIENIE

Ksiądz Proboszcz zapoznał się z wynikami sondy (głosowania) i zdecydował on, że zostaje - ta nowa strona internetowa - natomiast stara strona parafialna ma zostać wyłączona (właśnie żeśmy ją wyłączyli).

W związku z tym, że niektórzy głosowali "przeciw", prosimy o nadsyłanie informacji: co się nie podoba, co byście Państwo chcieli zmienić?