Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

• W dniu 31 VIII 2017 zakończyła się sonda, mająca na celu zbadanie opinii Parafian: czy bierzemy nową stronę internetową / czy zostawiamy starą? ABY ZOBACZYĆ WYNIKI SONDY KLIKNIJ W LINK: EXTRA / Oceń tę stronę !
  • PO PRZEDSTAWIENIU WYNIKÓW SONDY KSIĘDZU PROBOSZCZOWI, ZDECYDOWAŁ ON, ŻE ZOSTAJE - TA, NOWA STRONA INTERNETOWA NASZEJ PARAFII.

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.
  • WSZYSTKIE MATERIAŁY MOŻNA ELEGANCKO WYDRUKOWAĆ NA DRUKARCE :)

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo informowani w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne ważne nowości.)

Uwaga !

Od czasu do czasu, w godzinach nocnych, od 2 do 5, przewidziano czas na prace konserwacyjne tej strony i w tym czasie strona może być niedostępna. To się może zdarzać rzadko, ale ten czas jest potrzebny i ma służyć polepszaniu strony i dbaniu o nią. A zatem, prosimy o wyrozumiałość.