Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

E
G

• NAJNOWSZE OGŁOSZENIA PARAFIALNE

• na 14. niedzielę zwykłą (5.07.2020) znajdują się w dziale OGŁOSZENIA PARAFIALNE.
    • Zapraszamy do zapoznania się.
  • W LIPCU I SIERPNIU

• nie będzie niedzielnej Mszy świętej o g. 12:30.
    • Pozostałe Msze - bez zmian.
  • MAMY KALENDARZYK

• Wstępnie rozpisany na lipiec 2020.
    • kliknij.
  • ZAPRASZAMY NA NOWE FILMY

• Na naszej stronie.
    • Zrobiliśmy nowy artykuł: FILMOTEKA YOUTUBE / Inne bardzo ciekawe filmy.
  • MSZA NIEDZIELNA W TELEWIZJI I RADIO (5.07.2020)

• TVP1
    • 7.00 – transmisja mszy świętej z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
    • 12.00 - transmisja nabożeństwa Anioł Pański z Watykanu
    • Polsat News
    • 9.00 - transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
    • Polsat Rodzina
    • 10.30 - transmisja mszy świętej dla dzieci (odc. 90)
    • TV Trwam
    • 9.30 - Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

• TV Republika
      7.00 – transmisja mszy świętej z parafii pod wezwaniem Świętego Augustyna w Warszawie

TVP Polonia
      13:00 - Transmisja mszy świętej z kościoła p.w. św. Anny w Oleśnie

• Radio Maryja
      09:00 Msza Święta z Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie – retransmisja z programu pierwszego Polskiego Radia
      15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Transmisja z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II
      21:00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
  • MSZE W INTERNECIE

• PRZYPOMINAMY, że niedawno pisaliśmy w AKTUALNOŚCIACH i podawaliśmy adres strony do codziennego, a zwłaszcza niedzielnego oglądania Mszy świętych w Internecie. kliknij
    • Lista transmisji Mszy Świętych niedzielnych, internetowych na str. archidiecezji warszawskiej: WKRÓTCE AKTUALNY LINK (co niedziela prawie tak samo).
  • RELIGIA W DNI POWSZEDNIE

• MSZE i NABOŻEŃSTWA:
      1) TVP1 - godz. 7:00. Transmisję Mszy Świętej z Bazyliki Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach
      2) TV TRWAM - godz. 13.30. Transmisja Mszy Świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.
      3) TVP3 - godz. 20.00. Transmisja Mszy Świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze o ustanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie
      4) TV Republika - g.7 Msza Święta z Jasnej Góry
      5) TV Trwam - Codziennie, godz. 21.00. Apel Jasnogórski z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
    • Więcej tutaj.
  • KSIĄDZ PROBOSZCZ PROSI I APELUJE DO PARAFIAN

• O modlitwę przez wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej, głównej Patronki Warszawy,
    • i bł. Władysława z Gielniowa, drugiego Patrona Warszawy,
    • w intencji błagalnej, aby Pan Bóg odsunął zarazę koronawirusa
    • od Warszawy, Polski i Świata.

L
E
R
Y

L I P I E C - 2 0 2 0

(Na podstawie: wszystkich Ogłoszeń Parafialnych, wywiadu, i aplikacji.)

2 VII (CZWARTEK)

• 1-SZY CZWARTEK:
    Po Mszy wieczornej o g.18 - krótkie nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i litanią do Serca Pana Jezusa oraz modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

3 VII (PIĄTEK)

• 1-SZY PIĄTEK:
    Spowiedź od g. 17.
    O g.17:30 Nabożeństwo Pierwszopiątkowe.
  • Święto św. Tomasza Apostoła.

4 VII (SOBOTA)

• 1-SZA SOBOTA:
    Po Mszy świętej wieczornej (18:00) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa, połączona z Aktem Oddania Matce Bożej.

5 VII (NIEDZIELA)

• 1-SZA NIEDZIELA:
    O g. 17 zapraszam Bractwo Różańcowe.
    O g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

6 VII (PONIEDZIAŁEK)

• Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Patronki dzieł misyjnych w Polsce. (Modlimy się za misje.)

8 VII (ŚRODA)

• Św. Jana z Dukli, kapłana.

11 VII (SOBOTA)

• Św. Benedykta, opata, Patrona Europy.

16 VII (CZWARTEK)

• NMP z góry Karmel.

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.
  • WSZYSTKIE MATERIAŁY MOŻNA ELEGANCKO WYDRUKOWAĆ NA DRUKARCE :)
    (Jak elegancko drukować? - zajrzyj do Uwag technicznych.)

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo co jakiś czas informowani w sekcji: CO NOWEGO oraz w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne najnowsze informacje.)

techniczne !

Jeżeli chcesz coś wydrukować, to nie przez CTR+P (albo Plik / Drukuj), tylko u góry każdej strony znajduje się napis Drukuj - i trzeba go kliknąć (i dopiero potem wcisnąć CTRL+P).

Wszystkie uwagi techniczne - KLIKNIJ.