Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

E
G

• W DNIU 19 MAJA, WIECZOREM

- SKOŃCZYŁA SIĘ WIZYTACJA KANONICZNA KSIĘDZA KARDYNAŁA KAZIMIERZA NYCZA W NASZEJ PARAFII. Właściwie, jak zaznaczył Kardynał, był to cykl spotkań z różnymi grupami modlitewnymi, połączony z modlitwą.
    - Gościliśmy księdza Kardynała z wielką radością i prosimy Miłosiernego Boga o bogate owoce tej wizytacji.
    - Więcej w AKTUALNOŚCI / Skończyła się wizytacja...
    - Redaktorzy tej młodej strony parafialnej, pokornie też proszą Księdza Kardynała, o dokonanie wpisu w Księdze Pamiątkowej w ramach niniejszego serwisu.

• POJAWIŁY SIĘ PIERWSZE 2 WPISY W KSIĘDZE PAMIĄTKOWEJ

Serdeczne Bóg Zapłać !
    (I przepraszam za duże opóźnienie w moderacji tych wpisów, bo zostałem zaskoczony.)
  • MAJ

- to miesiąc nabożeństw majowych.
    - W niedzielę, piątki i uroczystości o g. 17:30, w pozostałe dni po Mszy św. o 18:00.

WSZYSTKIE OGŁOSZENIA parafialne - w najnowszym odcinku nr 107.
  • MAJ TO MIESIĄC PIERWSZYCH KOMUNII ŚWIĘTYCH

Wszystkim dzieciom, które przygotowywały się przez wiele miesięcy do tego wydarzenia, serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałej przyjaźni z Panem Jezusem na całą resztę życia!
  • TRWA OKRES WIELKANOCNY

- Od Niedzieli Zmartwychwstania, 21.04 - do Zesłania Ducha Świętego, 9.06.
    - Trzecie przykazanie kościelne głosi: "Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym przyjąć Komunię Świętą."
  • ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z

- nowym artykułem na naszej stronie.
    - jest to 5 wzruszających świadectw osób, które się nawróciły na wiarę w Boga,
    - warto obejrzeć!
    - DODATKI I CIEKAWOSTKI / Świadectwa nawrócenia.

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.
  • WSZYSTKIE MATERIAŁY MOŻNA ELEGANCKO WYDRUKOWAĆ NA DRUKARCE :)
    (Jak elegancko drukować? - zajrzyj do Uwag technicznych.)

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo co jakiś czas informowani w sekcji: CO NOWEGO oraz w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne najnowsze informacje.)

techniczne !

Jeżeli chcesz coś wydrukować, to nie przez CTR+P (albo Plik / Drukuj), tylko u góry każdej strony znajduje się napis Drukuj - i trzeba go kliknąć.

Jeżeli chcesz komuś wysłać rekomendację jakiegoś materiału z tego serwisu na E-mail (w postaci linka), to kliknij napis "E-mail" (obok "Drukuj").

Wszystkie uwagi techniczne - KLIKNIJ.