Ogłoszenia Parafialne 322 (17.09.2023)

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1
- Jutro, w poniedziałek 18 IX, w liturgii święteo św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski, młodzieży i dzieci.
- W środę, 20 IX, w liturgii, wspomnienie świętych męczenników z Korei.
- W czwartek, 21 IX, święto św. Mateusza - apostoła i ewangelisty.
- W sobotę, 23 IX, wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

2. Za tydzień w niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

3. W najbliższy czwartek, 21 IX, zapraszam na krótkie spotkanie rodziców i ministrantów. Wystarczy rodzic i ministrant. Na to spotkanie zaproszeni są również lektorzy. Spotkanie odbędzie się po mszy wieczornej, ok. g. 18:30, ale zapraszam również do udziału w tej mszy.

4. Film o mocy różańca świętego ("Moc w moich dłoniach") wyświetlony będzie 20 IX, w środę, o g.19:30 w kinie Blue City. Koszt biletu: 16 zł. Więcej na stronie głównej.