Ogłoszenia Parafialne 326 (15.10.2023)

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem "Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia". Zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia - po każdej mszy świętej. Bóg zapłać za ofiary.

2. Jutro, w poniedziałek, 16 X, 45. rocznica wyboru papieża, św. Jana Pawła II.

3. Jutro, w poniedziałek, 16 X, w liturgii, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

4. We wtorek, 17 X, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego - biskupa i męczennika.

5. W środę, 18 X, święto św. Łukasza - ewangelisty. To również dzień modlitw za pracowników służby zdrowia.

6. W czwartek, 19 X, wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki - kapłana i męczennika.

7. W piątek, 20 X, wspomnienie św. Jana Kantego - kapłana.

8. Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona będzie na misje.

9. W dalszym ciągu wikariusz ks. Andrzej zapisuje na pielgrzymkę do św. Lipki i do Stoczka Klasztornego - na Warmii. Dzisiaj już ostatni termin na zapisanie się. Ta pielgrzymka ma się odbyć 21 X, w sobotę. Zachęcamy i zapraszamy.

10.  W środę, 25 X, w kinie Blue City, wyświetlony będzie o g.19:30 film "Ulmowie. Błogosławiona rodzina". Pan Michał Kostro prosi o SMSa w celu rezerwacji biletu pod numerem telefonu: 502 545 556.