Ogłoszenia Parafialne 327 (22.10.2023)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za złożone ofiary na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Złożono 3950 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i kwestującym na ten cel.

2. Dziękuję też Panu Wojciechowi Popławskiemu za inwencję wykonania wymiany wszystkich świetlówek umiejscowionych przy suficie i za inne prace na rzecz parafii.

3. Po trzecie dziękuję ks. Andrzejowi i pielgrzymom za udział w pielgrzymce do św. Lipki i Stoczka Klasztornego na Warmii.

4. W sobotę, 28 X, święto świętych apostołów: Szymona i Judy Tadeusza. Składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe wszystkim solenizantom. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. Biskupa Tadeusza Pikusa.

5. W środę, 25 X, w kinie Blue City, wyświetlony będzie o g.19:30 film "Ulmowie. Błogosławiona rodzina". Pan Michał Kostro prosi o SMSa w celu rezerwacji biletu pod numerem telefonu: 502 545 556.