Ogłoszenia Parafialne 329 (5.11.2023)

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo różańcowe zapraszam na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne (z racji pierwszej niedzieli miesiąca).

2. W czwartek w liturgii przypadać będzie święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

3. W piątek, zaś, wspomnienie św. Leona Wielkiego - papieża i Doktora Kościoła.

4. W sobotę, 11 XI, wspomnienie św. Marcina z Tours - biskupa. W tym dniu, również, rocznica odzyskania niepodległości - święto narodowe. Msza święta za poległych za wolność Ojczyzny w naszej parafii o g.18.

5. W najbliższą niedzielę, 12 XI, będzie zbiórka ofiar, po każdej Mszy św. przed kościołem, na Kościół Prześladowany pod hasłem: "Bliski Wschód to jest nasz dom".