Ogłoszenia Parafialne 338 (07.01.2024)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zapraszam na modlitwę różańcową a także na podzielenie się opłatkiem i życzenia. Zapraszam nieco prędzej - mianowicie na g. 16:45.

2. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożonarodzeniowy, ale w polskim Kościele do 2 lutego - nie rozbierane są żłóbki czy choinki i śpiewane są kolędy (na przemian z innymi pieśniami).

3. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę, a przeznaczone na misje święte.
Natomiast ofiary z kredy i kadzidła przeznaczone będą na parafię.

4. Spotkania pierwszokomunijne: rodzic-dziecko - w poniedziałek, wtorek, środę bez zmian, natomiast w czwartek 11 I grupa z 1 VI nie będzie miała spotkania, gdyż księża mają spotkanie kolędowe z Biskupem. Grupa ta będzie miała spotkanie zaraz po feriach - to będzie podane jeszcze kiedy.

5. Kolęda:
- poniedziałek, 8 I: Włodarzewska 59 A, B, C, D,
- wtorek, 9 I: Włodarzewska 57 A, B, C, D, F,
- środa, 10 I: Włodarzewska 57 E, G, H, I,
- czwartek, 11 I: Włodarzewska 51 H, J,
- piątek 12 I: Włodarzewska 51 B, C, D, E, F, G oraz Harfowa 11,
- sobota 13 I: Włodarzewska 53, 53A, 55A, B, C, D, E, F, G oraz Włodarzewska 43 A, B, C, D, E, F, G, H.
W dzień powszedni, pon-pt, księża rozpoczynają kolędę od g.16:30.
W sobotę od g.13.

6. Dziękuję Pani Justynie Polny i Panu Stanisławowi Derda za przygotowanie kredy i kadzidła.