Ogłoszenia Parafialne 352 (21.04.2024)

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do Służby Bożej.

2. Dziękuję za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na Seminarium Duchowne.

3. We wtorek, 23 IV, Uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze święte jak w dzień powszedni.

4. W czwartek, 25 IV, Święto św. Marka, ewangelisty. Msze jak w dzień powszedni.

5. Składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny. Niech Jezus obdarza tym, co najbardziej potrzebne w Waszym życiu!

6. Informuję, że w naszej parafii zawiązuje się zespół muzyczny. Występ inauguracyjny - dziś, w niedzielę, 21 IV, o g.8:30. Zapraszam też młodzież śpiewającą do tworzącego się zespołu.

7. Trwają spotkania dzieci pierwszokomunijnych:
- w poniedziałek, 22 IV, grupa z 25 V,
- we wtorek, 23 IV, grupa z 18 V.
Wszystkie spotkania odbywają się po Mszy świętej o g.18, a więc ok. g. 18:45.

8. 24 IV, w środę, Parafia obchodzić będzie 24. rocznicę powstania. Przypominam, iż 24 IV roku jubileuszowego, dwutysięcznego, ksiądz Kardynał Prymas Józef Glemp o g.12 otwierał naszą nową parafię p.w. św. Grzegorza Wielkiego na Szczęśliwicach, w Archidiecezji Warszawskiej. Pamiętajmy w modlitwach, szczególnie w tym dniu: i o zmarłym Prymasie, i o całej naszej Parafii.