Godzina Łaski w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi

8 XII, W NIEDZIELĘ, BYŁA UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA MARYI

  • W związku z tym, między g.12:00 a 13:00 była Godzina Łaski.
  • Maryja zachęca nas do pomodlenia się w tej Godzinie, szczególnie na Różańcu, a także do westchnienia z głębi serca: "MATKO BOGA WSPÓŁODKUPICIELKO ŚWIATA MÓDL SIĘ ZA NAMI."
  • W tej godzinie, szczególnie polecane intencje to: o ocalenie dusz idących do piekła, za ludzi konających, za nawrócenie grzeszników i za dusze czyśćcowe.

OBIETNICA MATKI BOŻEJ

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, 8 grudnia, za każde pobożne z otwartym sercem Westchnienie: "MATKO BOGA WSPÓŁODKUPICIELKO ŚWIATA MÓDL SIĘ ZA NAMI", Mój Syn wybawi z czyśćca tysiąc dusz. Taką Mi łaskę uczynił, wiedząc jak bardzo kocham te biedne dusze czyśćcowe.

8 GRUDNIA OD 12:00 DO 13:00

Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r. pielęgniarce Pierinie Gilli, w Montichiari we Włoszech, powiedziała: "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe - obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur, poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

Pan, mój Boski Syn, Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu."

Za zezwoleniem władzy duchowej. Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber.

GODZINA ŁASKI

PAMIĘTAJ !!! POMÓDL SIĘ 8 GRUDNIA W ŚWIĘTO NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. NAJLEPIEJ PRZEZ CAŁĄ GODZINĘ ŁĄSKI, OD GODZINY 12:00 DO 13:00, NA PRZYKŁAD RÓŻAŃCEM. W czasie tej godziny, proś o łaskę dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. PROŚ O OCALENIE DUSZ IDĄCYCH DO PIEKŁA! Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych. Nie bój się prosić o łaski - nawet największe! Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników, szczególnie zatwardziałych.

(PAMIĘTAJ !!! Módl się codziennie Koronką do Bożego Miłosierdzia i Różańcem za konających, aby nie poszli do piekła i za nawrócenie grzeszników, szczególnie zatwardziałych. Uczęszczaj często do kościoła, spowiadaj się i przyjmuj Komunię Świętą.)

( SPISANO Z DWÓCH ULOTEK, KTÓRE MOŻNA BYŁO WZIĄĆ W NASZEJ ŚWIĄTYNI 8 XII 2019 )

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok