O tej stronie

Ta oto nowa strona internetowa naszej Parafii powstała na prośbę jej twórcy, pana Przemysława. Poprzednia strona mu się nie podobała i zaproponował, że zrobi coś nowego. Prace trwały - z przerwami - kilka miesięcy (X, XI 2016 i I-V 2017), w wolnym czasie i propozycja nowego portalu została zaprezentowana księdzu Proboszczowi na przełomie maja i czerwca 2017 r.

Ksiądz Proboszcz, po obejrzeniu, wniósł kilka poprawek i po ich wprowadzeniu, podpisał protokół odbioru: w dniu 16 maja 2017 (link do protokołu odbioru). Jednak ustalono, że drobne prace będą trwały do dnia 3 czerwca 2017 r.

Zgodnie z harmonogramem, strona zostanie ogłoszona Parafianom w dniu: 04.06.2017.

Strona ta jest interaktywna - umożliwia wypowiedzenie się Parafianom, głosowania (tzw. sondy) i np. zostawienie wiadomości Panu kościelnemu. Zachęcamy również do nadsyłania ciekawych linków i innych materiałów oraz do udzielania się w życiu naszej kochanej parafii - dzięki tej stronie.

Jeśli widzą Państwo jakiś błąd albo chcielibyście coś zmienić w działaniu naszej strony, to również prosimy o nadsyłanie odpowiednich uwag - do pana Administratora.

Ekipa opiekująca się stroną internetową naszej Parafii:

Aktualni administratorzy:

Przemek (kontakt) - przedstawiciel ks. Proboszcza d/s strony internetowej

Aktualni redaktorzy

ks. Proboszcz Grzegorz Cwajda, (kontakt)
i P. Przemysław,
a od IX 2023 również ks. Andrzej Kunicki, wikariusz (kontakt)

Nadzór i konsultacja merytoryczna

- ks. Proboszcz Grzegorz