Tyson Fury został mistrzem świata i ponownie podziękował Jezusowi

W dniu 22.03.2020 czasu lokalnego, w Las Vegas, w nocy z soboty na niedzielę, a dokładnie ok. g. 5, 23.02.2020 naszego czasu - nad ranem, Tyson Fury został mistrzem świata słynnej federacji WBC w boksie, w królewskiej kategorii wagowej. Po walce podziękował on Jezusowi Chrystusowi:

Przede wszystkim chcę podziękować mojemu Panu i zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi. Powiedziałem, że ci, którzy niosą przeciwko mnie zło, nigdy nie będą mieli szczęścia. Powiedziałem, że ci, którzy stoją w ciemności, nigdy nie staną w świetle. Wszelka chwała niech będzie jedynemu prawdziwemu Bogu, Jezusowi Chrystusowi.

Nowy Mistrz podobnie wyrażał się w 2015 roku, po pokonaniu Władimira Kliczki:

Chciałbym podziękować mojemu Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi. W mocy Jezusa wygrałem dziś w Niemczech. Przyjechałem tu do Niemiec, do paszczy lwa, by stanąć naprzeciw wielkiego mistrza - Władimira Kliczki. Mój Pan, Zbawiciel, skała, zbawienie dał mi dziś chwałę. W potężnym imieniu Jezusa - dziękuję! - mówił wtedy.Obejrzyjcie niesamowity film motywacyjny na temat Tysona Fury'ego pt. "I HEARD A VOICE":

Link do filmu na YouTube

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok