Co mówi Pismo Święte o niektórych ludziach typu LGBT?

Podczas dyskusji na temat LGBT, nie przypominam sobie, abym słyszał, żeby ktokolwiek odwoływał się do Biblii. A wydaje mi się, że w naszym kraju ok. 90% ludzi deklaruje się jak katolicy. 

Oto kilka cytatów z Pisma Świętego na temat niektórych ludzi LGBT. I proszę nie mówić, że Biblia to jest archaiczna albo średniowieczna książka. I przypominam, że Pan Bóg nie zmienia poglądów, jak ludzie. Jest nieomylny i wszechmogący!

Kto walczy z Bogiem ten zginie.


Księga Kapłańska 18:22

Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

Księga Kapłańska 20:13

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość.

List do Rzymian 1:27

Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.(Przygotował przedstawiciel ks. Proboszcza d/s strony internetowej, Przemysław.)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok