Zmiana na stanowisku wikariusza

  • Informuję parafian, że ksiądz kardynał Kazimierz Nycz zwalnia wikariusza, księdza Włodzimierza Kwiecińskiego, z posługi wikariuszowskiej w naszej parafii z dniem 26 VIII bieżącego roku, a mianuje go wikariuszem w parafii św. Wojciecha, biskupa i męczennika, w Płochocinie - dekanat Błoński.
  • Natomiast ksiądz kardynał mianuje, z dnia 26 VIII, księdza Andrzeja Kunickiego, wikariusza w parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Warszawie - dekanat Bielański, nowym wikariuszem w naszej parafii.
  • 20 VIII, w niedzielę, ksiądz Włodzimierz odprawi mszę o g.8:30, po której będzie możliwość podziękowania naszemu dotychczasowemu wikariuszowi za 9 lat posługi w naszej parafii. Liczę na przedstawicieli grup parafialnych i wiernych.
  • Powitanie nowego wikariusza, księdza Andrzeja Kunickiego, odbędzie się 27 VIII, na mszy świętej o g.8:30.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok