Wycieczka rowerowa

Patroni:

bł. Matka Róża Czacka
bł. Stefan Kardynał Wyszyński
Ks. Andrzej zaprasza na rajd rowery w najbliższą sobotę 23 września do Lasek k. Izabelina:
Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 10.00 w naszym kościele.
10.30 wyjazd zorganizowaną grupą w kierunku Puszczy Kampinowskiej
12.00 ognisko bądź grill na polanie „Opaleń”
13.30 Zakład dla Niewidomych w Laskach k. Izabelina: zwiedzanie muzeum i domu bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej
Powrót na parafię godz. 16.30-17.00.
W sumie cała trasa, w jedną i drugą stronę liczy 40 km.

Osoby nieletnie muszą mieć pisemną zgodę na uczestnictwo w rajdzie: jedno zdanie zgody na mail ks. Andrzeja wystarczy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź sms 607821539. Zgłoszenia uczestnika mailem bądź sms najpóźniej do czwartku 21 września!!!, składka w dniu wyjazdu 15 zł.

Wymagany:
- Kask (albo zgoda rodzica, nie polecam jazdy bez kasku)
- Kamizelki będą parafialne
- Sprawny rower, przynajmniej z jednym oświetleniem
- Dobrze mieć łatkę bądź dętkę, pomoc serwisanta gwarantowana podczas rajdu
- Będzie z nami jechał samochód asekuracyjny
- Płaszcz od deszczu rowerowy
- Wodę, batonik, kanapkę