Informacja nt pielgrzymki 21 X

Informacja o  pielgrzymce do św. Lipki i Stoczka Klasztornego w dniu 21 października (sobota).

Plan, kilka szczegółów:
6.00 wyjazd spod parafii św. Grzegorza ul. Włodarzewska 54 (Ochota, parafia jest na terenie Parku Szczęśliwickiego)
10.00 Sanktuarium Maryjne w św. Lipce - koncert organowy
10.20 kawa i ciasto
10.50 zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem
11.30 wyjazd do Stoczka Warmińskiego
12.30 Msza św. w klasztorze w Stoczku
13.15 obiad
14.30 wizyta z przewodnikiem po sanktuarium i muzeum bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego (miejsce jego internowania)
ok. 15.30 wyjazd

koszt od os. 90 zł  - transport, ubezpieczenie, przewodnicy
ofiara podczas Mszy św. dobrowolna (taca)