WARSZAWSKIE LABORATORIUM WIARY 20 IV 2024

Wydarzenie dedykowane dla młodzieży w wieku od 14 do 30 roku życia odbędzie się 20.04.2024 (sobota) o godz. 11.00 w Teatrze Roma przy ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na musical "Jan Paweł II – Przyjaciel wiernych". Jest to ujęta w nowatorski i emocjonujący sposób biografia Karola Wojtyły, napisana tańcem i muzyką. Spektakl został stworzony w celu upamiętnienia i upowszechnienia dziedzictwa, jakie pozostawił nam Jan Paweł II. Ideą stworzenia musicalu było ukazanie Karola Wojtyły jako zwykłego człowieka, który jak każdy z nas miał swoją historie, trudne życiowe momenty, dylematy i emocjonalne przeżycia, jednak mimo przeciwności losu zawsze starał się być blisko drugiego człowieka.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych środków wyrazu artystycznego oraz rozwiązań technologicznych, musical jest atrakcyjna formą przekazu, który zaskakuje widza, na każdym etapie trwania widowiska oraz dostarcza niewątpliwie wielu nowych, jak i tych zapomnianych emocji.

Zapisy u ks. Andrzeja:
sms-em - 607821539,
mailem - ,
albo - w zakrystii w niedzielę.
Ilość biletów ograniczona !

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok