PAPIEŻ: JESTEŚMY MIŁOŚCIĄ ŻYCIA JEZUSA

  • „Jezus myśli o każdym z nas jako o miłości swojego życia” – podkreślił Papież Franciszek podczas modlitwy „Królowo Nieba” w Niedzielę Dobrego Pasterza, 21 IV 2024. „Właśnie to chce powiedzieć nam Pan poprzez obraz Dobrego Pasterza” – zaznaczył.
  • „Pomyślmy o tym, że ja dla Chrystusa jestem ważny, niezastąpiony, jestem wart nieskończonej ceny Jego życia. Nie jest to pusta fraza: On naprawdę oddał za mnie życie, dla mnie umarł i zmartwychwstał, ponieważ mnie miłuje i znajduje we mnie piękno, którego często nie dostrzegam” – powiedział Ojciec Święty.
  • https://www.vaticannews.va...

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok