PAPIEŻ FRANCISZEK - BÓG WYBACZA WSZYSTKO I WSZYSTKIM

  • Ojciec Święty Franciszek spotkał się w Niedzielę Trójcy Przenajświętszej, 26 V, z dziećmi, z okazji I Światowych Dni Dzieci.
  • Kontynuując dialog z dziećmi, Papież zapytał, czy Bóg wszystko i wszystkim przebacza. Dzieci odpowiadały „Tak”. Franciszek powiedział: „Jezus przebacza wszystko i zawsze przebacza. A my musimy mieć pokorę, by prosić o przebaczenie”. Ojciec Święty dał także przykład takiej modlitwy: Wybacz mi, Panie, zrobiłem źle, jestem słaby. Życie postawiło mnie w trudnej sytuacji. Ale Ty wszystko wybaczasz. Chciałbym zmienić swoje życie, a Ty mi pomożesz. Ty wszystko wybaczasz.
  • Ojciec Święty podsumował: „Bóg Ojciec nas stworzył, Jezus, który nas zbawił, a Duch Święty, nam towarzyszy”.
  • więcej
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok