Ogłoszenia Parafialne 289 (22.1.2023)

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro, w poniedziałek 23 I, mija 10. rocznica śmierci Kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski. Tego dnia w Archikatedrze Warszawskiej o g.19 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta. Mszę świętą poprzedzi o g.17 w Domu Arcybiskupów Warszawskich (przy ul. Miodowej) konferencja poświęcona osobie Zmarłego. Ksiądz Kardynał Nycz zaprasza (na tę Mszę świętą i na to spotkanie).

2.
- jutro, też 23 I, spotkanie dzieci pierwszokomunijnych, grupa z 20 V,
- we wtorek - grupa z 27 V,
Spotkania odbywają się zawsze po mszy świętej wieczornej, która jest o g.18.

3.
- W środę, 25 I, święto nawrócenie św. Pawła apostoła. Msze święte jak w dzień powszedni: o g.8 i g.18.
- W czwartek, 26 I, wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
- W sobotę, 28 I, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

4. Kolęda (pon-pt od g.16:30)
- 30 I poniedziałek - Włodarzewska 57h, 57i oraz Przy Parku 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
- 31 I wtorek - nowe bloki, do których były zapisy na pierwszy raz ORAZ Grójecka 214
Proszę do zakrystii zgłaszać się imiennie w tym tygodniu, jeżeli ktoś nie mógł z jakiś powodów księdza przyjąć albo z jakiś powodów ksiądz nie dotarł. Wtedy dotrzemy!