Ogłoszenia Parafialne 295 (12.03.2023)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przypominam o spotkaniach dzieci pierwszokomunijnych:
- poniedziałek, 13 III: grupa z 6 V,
- wtorek, 14 III: grupa z 13 V.
Spotkania odbywają się po mszy świętej wieczornej.

2. Jutro (w poniedziałek 13 III) przypada 10. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka - było to w 2013 roku! Podczas mszy świętej wieczornej, po Komunii świętej, odśpiewamy hymn dziękczynny "Ciebie Boga wysławiamy".

3. Spotkania dotyczące Bierzmowania: w niedzielę 12 i 19 III po mszy o g.8:30.

4. Państwo Robert i Renata Sasin zostali wybrani na tzw. rejonowych Kościoła Domowego. Są parafianami Parafii Królowej Świata przy ul. Opaczewskiej i w naszej parafii planują otworzyć kolejny Krąg Domowego Kościoła. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii po numer telefonu.

5. 14 marca o g.19:30 w Blue City: VI, VII, i VIII część serialu "Wybrany". Pan Michał Kostro, ze sąsiedniej parafii zaprasza.

6. Dziękuję darczyńcom i kwestującym tydzień temu przed kościołem na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.