Ogłoszenia Parafialne 291 (05.02.2023)

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

2.
- Jutro, 6 II, w liturgii wspomnienie świętych męczenników z Japonii: Pawła Miki i jego Towarzyszy.
- W piątek, zaś, 10 II, wspomnienie św. Scholastyki - dziewicy.

3. W sobotę, 11 II, przypadać będzie Światowy Dzień Chorego. W intencji wszystkich chorych z naszej Parafii odprawiona zostanie Msza święta wieczorna - o g.18. Jeśli to możliwe, proszę przywieźć chorych na Mszę świętą, a przed Mszą będziemy spowiadali - jeśli będą w wózkach to podejdziemy, siedzący to podejdziemy do ławek. W ten dzień w liturgii wspominamy Matkę Bożą z Lourdes.

4. Zakończyliśmy oficjalnie kolędę. Bardzo serdecznie dziękuję moim Parafianom za świadectwo wiary, przyjęcie do swoich domów i mieszkań kapłanów, którzy we wspólnej modlitwie udzielili błogosławieństwa Rodzinie na cały rok i poświęcili domostwa.

Bóg zapłać również za ofiary na rzecz parafii. Z ofiar kolędowych opłacamy różne sprawy związane z parafią: dzierżawę wieczystą, podatki od nieruchomości, ubezpieczenia terenu, prąd (który już nas wyniósł za ostatnie pół roku: 15 000, a w drugim półroczu spodziewam się więcej).

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy pomagali w tym, żeby księża docierali do danych mieszkań i bloków - a więc rozwieszającym informacje o kolędzie, Pani Oldze Duszy za drukowanie i dobry pomysł z cytatem z Biblii. Dużo dobra wylało się przez ten czas. Za to dobro - Panu Bogu i ludziom, czyli Wam, serdecznie dziękuję.

5. Dzieci pierwszokomunijne
poniedziałek - 20 V
wtorek - 27 V

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok