Ogłoszenia Parafialne 294 (26.02.2023)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. 3 III, w piątek, przypadać będzie 16 rocznica nominacji księdza Kardynała Kazimierza Nycza na pasterza archidiecezji. Pod koniec mszy wieczornej będzie dziękczynne Te Deum.

A 4 III dzień imienin Arcypasterza, bo w tym dniu - w sobotę - w liturgii święto św. Kazimierza królewicza.

2. Przypominam, zachęcam i zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: drogę krzyżową oraz gorzkie żale. Droga krzyżowa dla dzieci w każdy piątek Wielkiego Postu o g.16:30, a o g.17 Koronka do Miłosierdzia Bożego, z kolei o g.17:30 droga krzyżowa dla dorosłych.

Natomiast gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g.17:15.

3. Witam serdecznie Parafian - szczególnie dzieci i młodzież - powracających z ferii zimowych i zapraszam już na spotkanie dzieci pierwszokomunijne:
- poniedziałek, 27II: grupa z 6 V,
- wtorek, 28 II: grupa z 13 V.
Spotkania odbywają się po mszy świętej wieczornej.

4. Zapraszam na pierwsze spotkanie organizacyjne rodziców (wystarczy 1 rodzic) młodzieży przygotowującej się już ponad rok do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Spotkanie odbędzie się 1 III w środę po mszy wieczornej, która rozpoczyna się o g.18.

5. Czwarta i piąta część filmu o Panu Jezusie pt. "Wybrany" będzie wyświetlona 28 lutego o g.19:30 w kinie Blue City. Pan Michał Kostro, ze sąsiedniej parafii, który się tym zajmuje prosi o wysłanie o SMSa - kto się wybiera na film, żeby się nie okazało, że wszystkie miejsca są już zajęte. Numer do Pana Michała 502 545 556.
"Wybrany" - odcinki:
I, II, III - 8 lutego
IV i V - 28 lutego, g.19:30, Blu City, 16 zł, wtorek
VI, VII, i VIII - 14 marca
Seanse są z lektorem.

6. Dziękuję za ofiary na seminarium duchowne, które dzisiaj zbieramy na "tacę" oraz dziękuję za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu przez kościołem dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i w Syrii.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok