Ogłoszenia Parafialne 295 (5.03.2023)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję za ofiary składane przed kościołem na poszkodowanych w czasie wojny na Ukrainie. Dziękuję też kwestującym.

2. Trwają przygotowania dzieci do I komunii świętej. Spotkania:
- jutro, w poniedziałek, 6 III, grupa z 20 V,
- we wtorek grupa z 27 V.
Spotkania po mszy świętej o g.18.

3. Odbyło się pierwsze spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zachęcam, zapraszam wszystkich, również tych, którzy nie mogli być - na kolejne spotkanie. Spotkanie odbędzie się 9 III, w czwartek, po mszy świętej o g.18. Bierzmowanie 23 III.

4. 8 III w środę przypada międzynarodowy Dzień Kobiet. U nas msza święta w intencji wszystkich kobiet naszej parafii o g.18. Zapraszam.

5. Zachęcam i zapraszam na nabożeństwa: drogi krzyżowej i gorzkich żali. Droga krzyżowa dla dzieci w każdy piątek Wielkiego Postu o g.16:30, a o g.17 Koronka do Miłosierdzia Bożego, z kolei o g.17:30 droga krzyżowa dla dorosłych.
Natomiast gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g.17:15.

6. 14 marca o g.19:30 w Blue City: VI, VII, i VIII część serialu "Wybrany". Pan Michał Kostro, z sąsiedniej parafii zaprasza.

7. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się o g.16:45, a potem zapraszam na gorzkie żale o g.17:15.

8. Państwo Robert i Renata Sasin zostali wybrani na tzw. rejonowych Kościoła Domowego. Są parafianami Parafii Królowej Świata przy ul. Opaczewskiej i w naszej parafii planują otworzyć kolejny Krąg Domowego Kościoła. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii po numer telefonu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok