Ogłoszenia Parafialne 297 (26.03.2023)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpocznie się Wielki Tydzień, który jest przeznaczony na wspomnienie męki Chrystusa, poczynając od Jego mesjańskiego wjazdu do Jerozolimy.

2. W naszej parafii, już tradycyjnie, Niedzielą Palmową rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Nauki w Niedzielę Palmową podczas każdej mszy świętej i na gorzkich żalach.
Poniedziałek, wtorek - rekolekcje o g.18.
Spowiedź wielkanocna - we wtorek Wielkiego Tygodnia od g.16.

3. W Niedzielę Palmową przed każdą mszą świętą będzie można nabyć palmy. Dziękuję Państwu Polny za ufundowanie palm na rzecz parafii. Procesja z palmami, 3 x wokół kościoła, o g.11. Zapraszam.

4. Przypominam i zapraszam w tym tygodniu na ostatnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Szczególnie proszę o uczestnictwo tych, którzy jeszcze nie byli.

5. Jeszcze raz dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za zaangażowanie się w przygotowanie do tego religijnego wydarzenia.

6. Film "Opiekun" - 28 marca, wtorek, Blue City, g.19:30, film z lektorem, bilety po 16 zł.

7. Spotkania pierwszokomunijne:

• poniedziałek 27 III z 6V, wtorek 28 III z 13 V.
  • Potem przerwa i będą wznowione dopiero po świętach.