Ogłoszenia Parafialne 302 (30.04.2023)

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę na Seminarium Duchowne.

2. Od jutra, 1 V, rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Wszystkie nabożeństwa majowe (w dni powszednie, uroczystości i święta) codziennie o g.17:30. Zachęcam i zapraszam do udziału w tych nabożeństwach w tym najpiękniejszym miesiącu Maryjnym.

3. W liturgii we wtorek 2 V - św. Atanazego - biskupa i Doktora Kościoła.

4. W środę 3 V Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze święte jak w niedzielę, z wyjątkiem mszy świętej o g.12:30, której nie będzie. (Nabożeństwo majowe w tym dniu o g.17:30.)

5. W czwartek 4 V wspomnienie św. Floriana, męczennika.

6. W sobotę 6 V Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba Mniejszego.

7. Dzieci pierwszokomunijne
poniedziałek 8 V - spotkanie grupy z 20 V
wtorek 9 V - spotkanie grupy z 13 V

6 V w sobotę I tura dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. W piątek, 5 V, jest dla nich spowiedź od g.16. Rodzice też mogą skorzystać ze Spowiedzi w tym dniu. (Tak samo będzie ze spowiedzią dla pozostałych grup - w piątki przed sobotą od g.16.)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok