Ogłoszenia Parafialne 304 (14.05.2023)

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za włączenie się w przygotowania do przyjęcia po raz pierwszy przez Wasze dzieci Jezusa Eucharystycznego.

2. We wtorek 16 V Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

3. Poniedziałek, wtorek, środa (15 V - 17 V) - będą trwały dni modlitw o urodzaje (przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego).

4. Za tydzień w niedzielę, 21 V, obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. W piątek rozpoczyna się 9-dniowa Nowenna Do Ducha Świętego, przygotowująca do Zesłania Ducha Świętego.

6. 20 V w sobotę III grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego. W związku z tym trwają jeszcze ostatnie przygotowania:
15 V w poniedziałek - próbę ma grupa dzieci z 20 V,
16 V we wtorek - grupa dzieci z  27 V.
Wszystkie spotkania po Mszy św. o g.18.