Ogłoszenia Parafialne 308 (11.06.2023)

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za ofiary złożone w Święto Dziękczynienia na Świątynię Opatrzności, a także wszystkim kwestującym.

2. Dziękuję również wszystkim za obecność na procesji Bożego Ciała, w tym dzieciom pierwszokomunijnym.

3. Przypominam o rocznicy I Komunii Świętej. Jutro, w poniedziałek 12 VI, drugie spotkanie z rodzicami i dziećmi, po mszy świętej wieczornej, która rozpoczyna się o g.18 - wystarczy 1 rodzic i dziecko. Rocznica I Komunii ma odbyć się 17 VI w sobotę o g.10:30.

4. We wtorek 13 VI w liturgii wspominamy św. Antoniego z Padwy, kapłana i Doktora Kościoła.

W środę 14 VI wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

W piątek 16 VI Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte jak w dzień powszedni, z tym że po koronce do miłosierdzia Bożego o g.17:30, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt wynagrodzenia. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Jezusowemu. W tym dniu nie obowiązuje post.

W sobotę, zaś, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok