Ogłoszenia Parafialne 310 (25.06.2023)

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W liturgii w środę, 28 VI, wspomnienie św. Ireneusza - biskupa, Doktora Kościoła, i męczennika.

2. W czwartek, 29 VI, uroczystość świętych apostołów: Piotra i Pawła. Msze święte jak w dni powszednie: o g.8 i g.18. Taca na daninę św. Piotra.

3. W sobotę, 1 VII, pierwsza sobota miesiąca. Msza wieczorna o niepokalanym sercu Najświętszej Marii Panny, a wystawienie po mszy świętej. Nie ma już nabożeństw przed mszą (nabożeństw czerwcowych).

4. Za tydzień, 2 VII, przez wszystkie niedziele lipca i sierpnia nie będzie mszy świętej o g.12:30. Jeśli będą zgłaszane chrzty, to sakrament ten będzie się odbywał o g.11.

5. Składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe Piotrom, Pawłom, naszemu panu organiście Piotrowi. Niech Jezus obdarza tym, co najbardziej potrzebne w Waszym życiu.

6. Jeszcze raz dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Tym razem za ofiary składane w ostatnim dniu białego tygodnia dla dzieci głodujących w Afryce.

7. Życzę moim Parafianom dobrego wypoczynku na urlopach i wakacjach. Regeneracji sił. Pamiętajcie o niedzielnej mszy świętej, modlitwie i sakramentach, a w modlitwach - o swojej parafii.

8. Wszystkim ojcom składam z okazji Dnia Ojca najserdeczniejsze życzenia. Niech opiekują się swoimi rodzinami, jak św. Józef.