Ogłoszenia Parafialne 314 (23.07.2023)

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Obejmujemy naszymi modlitwami, szczególnie w dzisiejszym dniu, choć nie tylko dzisiaj - właśnie Osoby Starsze oraz Dziadków.

2. Jutro, w poniedziałek 24 VII, w liturgii wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

3. We wtorek święto św. Jakuba apostoła oraz Krzysztofa - Patrona kierowców. W naszej parafii poświęcenie kierowców i ich pojazdów w najbliższą niedzielę (30 VII) po mszy świętej o g.11. Zapraszam kierowców na tę mszę. Odpust parafialny w Parafii Św. Jakuba na Placu Narutowicza we wtorek - msza święta odpustowa o g.19.

4. W środę 26 VII w liturgii wspomnienie świętych: Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Marii Panny.

5. W sobotę 29 VII wspomnienie świętych: Marty, Marii i Łazarza.

6. Składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe wszystkim obchodzącym swoje imieniny w tym tygodniu. Niech Jezus błogosławi i obdarza potrzebnymi Łaskami.