Ogłoszenia Parafialne 316 (06.08.2023)

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

1. Kończą się kolejne Światowe Dni Młodzieży, w Lizbonie, w Portugalii. Dziękujemy Bogu za tylu ludzi młodych zebranych na modlitwie z papieżem. Za ich świadectwo wiary w Jezusa Chrystusa.

2. Obejmujmy naszą modlitwą i pamiętajmy o pielgrzymach, którzy wyruszyli już na Jasną Górę, z różnych miejsc Polski,  a także z Warszawy. Pamiętajmy, że wielu pielgrzymów wyprasza swoim parafiom potrzebne dary i łaski.

3.
- We wtorek, 8 VIII, w liturgii wspomnienie św. Dominika, kapłana.
- W środę, 9 VIII, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, czyli Edyty Stein, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
-W czwartek, 10 VIII, święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
- W piątek, 11 VIII, wspomnienie św. Klary, dziewicy.

4. Dziś 1-sza niedziela miesiąca. Bractwo różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.