Ogłoszenia Parafialne 317 (13.08.2023)

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Łączymy się z naszymi pielgrzymami, którzy w poniedziałek i wtorek dotrą do tronu naszej Matki Królowej. Dziękujemy Bogu za ich trud, mozół, za ofiarne dni, niejednokrotnie wypełnione modlitwą również za naszą parafię. Bóg zapłać!

2. Jutro w liturgii wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

3. W najbliższy wtorek, 15 VIII, uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze święte jak w niedzielę, z wyjątkiem mszy świętej o g.12:30, której nie ma w czasie urlopów i wakacji. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów odbywać się będzie na każdej mszy świętej - po modlitwie, po Komunii Świętej.

4. W czwartek wspomnienie św. Jacka.

5. Informuję parafian, że ksiądz kardynał Kazimierz Nycz zwalnia wikariusza, księdza Włodzimierza Kwiecińskiego, z posługi wikariuszowskiej w naszej parafii z dniem 26 VIII bieżącego roku, a mianuje go wikariuszem w parafii św. Wojciecha, biskupa i męczennika, w Płochocinie - dekanat Błoński.

Natomiast ksiądz kardynał mianuje, z dnia 26 VIII, księdza Andrzeja Kunickiego, wikariusza w parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Warszawie - dekanat Bielański, nowym wikariuszem w naszej parafii.

20 VIII, w niedzielę, ksiądz Włodzimierz odprawi mszę o g.8:30, po której będzie możliwość podziękowania naszemu dotychczasowemu wikariuszowi za 9 lat posługi w naszej parafii. Liczę na przedstawicieli grup parafialnych i wiernych.

Powitanie nowego wikariusza, księdza Andrzeja Kunickiego, odbędzie się 27 VIII, na mszy świętej o g.8:30.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok