Ogłoszenia Parafialne 319 (27.08.2023)

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dzisiejszą niedzielę witamy bardzo serdecznie księdza Andrzeja Kunickiego, który będzie posługiwał w naszej parafii jako wikariusz. Życzę księdzu, w imieniu całej parafii, obfitości Bożych Łask i darów Ducha Świętego - w prowadzeniu Parafian do świętości, czyli do Pana Boga. Szczęść Boże.

Dziękujemy księdzu Włodzimierzowi za 9 lat posługi. Bóg zapłać !

2. Jutro w liturgii wspominamy św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła.

3. We wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W Bazylice Archikatedralnej uroczystość męczeństwa świętego.

4. W piątek, 1 IX, 84. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W naszej parafii msza święta w intencji poległych w czasie II Wojny Światowej - w piątek, 1 IX, o g.18.

5. Od 3 IX w niedzielę wraca przedwakacyjna niedzielna msza święta o g.12:30 (z chrztami).

6. Film "Historia jednej zbrodni" będzie wyświetlony 6 IX, w środę, o g.19:30 w kinie Blue City. Pan Michał Kostro, ze sąsiedniej parafii, który się tym zajmuje, prosi o wysłanie SMSa, aby zarezerwować bilet. Numer do Pana Michała 502 545 556. (Bilet kosztuje 16 zł, płatne przed seansem, odbiór biletów od g.19.)