Ogłoszenia Parafialne 320 (03.09.2023)

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś 1sza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

2. Dzisiaj liturgicznie wspominamy św. Grzegorza Wielkiego, naszego Patrona, ale niedziela nie dopuszcza w liturgii tego wspomnienia. Bardzo proszę Parafian o modlitwę w intencji całej naszej parafii.

3. 7 IX pierwszy czwartek miesiąca. Po mszy świętej wieczornej,  wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. W piątek, 8 IX, Święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny.

5. Za tydzień taca przeznaczona będzie na seminarium duchowne.

6. Rozpoczęcie roku szkolnego katechetycznego dla Zespołu Szkół Nr 26 - w poniedziałek, czyli jutro, o g.11. Dzieci uczęszczające na niedzielne msze święte, zapraszam za tydzień - 10 IX na g.11 - nastąpi poświęcenie przyborów szkolnych, plecaków i dzieci.

7. Zapraszam rodziców dzieci, które mają przystąpić w maju 2024 do pierwszej Komunii Świętej, w najbliższą środę, na g. 18:40 (po mszy świętej wieczornej) - wystarczy 1 rodzic, na razie bez dzieci.