Ogłoszenia Parafialne 323 (24.09.2023)

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj niedziela modlitw w intencji migrantów i uchodźców. Pamiętajmy w naszych modlitwach, szczególnie dzisiaj, o nich.

2. Jutro, w poniedziałek 25 IX, w Warszawie i w Archidiecezji Warszawskiej, wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa - Patrona miasta, obok Matki Bożej Łaskawej.

3. W środę, 27 IX, wspomnienie św. Wincentego a Paulo - kapłana.

4. W czwartek, 28 IX, wspomnienie św. Wacława - męczennika.

5. W piątek, 29 IX, święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizantach, szczególnie o dwóch biskupach pomocniczych Archidiecezji Warszawskiej: ks. biskupie Rafale Markowskim i ks. biskupie Michale Janocha.

6. W sobotę, 30 IX, wspomnienie św. Hieronima - kapłana i Doktora Kościoła.

7. Za tydzień, 1 X, rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwa różańcowe. Będą się one odbywały w każdy dzień (zwykły, niedziele, uroczystości) o g.17:30, a więc przed mszą wieczorną. Zapraszam bardzo serdecznie na te nabożeństwa.

8. Młodzież klas ósmych zgłasza się do księdza Wikariusza, Andrzeja, aby się zapisać na przygotowania do sakramentu bierzmowania. Natomiast młodzież, która już od roku uczęszcza na przygotowania, za tydzień, 1 X, po mszy świętej o g.8:30, ma spotkanie z księdzem Andrzejem.

9. Film "Dźwięk wolności" wyświetlony będzie w środę, 4 X, o g.19:30 w kinie Blue City.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok