Ogłoszenia Parafialne 324 (01.10.2023)

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Od dziś rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Przypominam, iż są codziennie o g.17:30 i zapraszam na nie.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na g.17, a o g.17:30 nabożeństwo różańcowe.

3. Jutro, w poniedziałek, 2 X, w liturgii wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. 

4. W środę, 4 X, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

5. W czwartek, 5 X, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. 

6. W sobotę, 7 X, wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej.

7. Za tydzień, 8 X, odczytany będzie list Episkopatu Polski, zapowiadający XXIII Dzień Papieski, który się odbędzie 15 X w niedzielę, pod hasłem "Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia.". W tym dniu, 15 X, odbędzie się tradycyjnie zbiórka do puszek na fundusz stypendialny fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Proszę młodzież zrzeszoną w grupach modlitewnych i przedstawicieli innych grup w naszej parafii o pomoc w tej kweście.

8. W najbliższą środę, 4 X, w kinie Blue City, wyświetlony będzie o g.19:30 film "Dźwięk wolności".

9. Wikariusz ks. Andrzej pragnie zorganizować pielgrzymkę autokarową jednodniową 21 X (w sobotę) do Świętej Lipki (Sanktuarium Matki Jedności Chrześcijan, https://www.swlipka.pl/ ) i do Stoczka Klasztornego (miejsca uwięzienia i odosobnienia Prymasa tysiąclecia, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju, https://stoczek.pl/ ). Zapisy u ks. Andrzeja. 

10. W najbliższą środę, 4 X, o g.11:45, na parkingu przy naszym kościele, Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kontem osteoporozy kości, wydolności płuc, oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania szczególnie zalecane po przejściu Covid. Badania odbędą się w ambulansie diagnostycznym. Zapraszam chętnych.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok