Ogłoszenia Parafialne 325 (08.10.2023)

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Za tydzień będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski, pod hasłem "Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia". W tym dniu, 15 X, odbędzie się tradycyjnie zbiórka do puszek przed kościołem na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W piątek, 13 X, w liturgii wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

3. Przypominam o pielgrzymce autokarowej, jednodniowej, którą organizuje Wikariusz, ks. Andrzej. Ma się ona odbyć 21 X (w sobotę). Celem pielgrzymki będą: Święta Lipka i Stoczek Klasztorny - Warmiński. Zapisy u ks. Andrzeja.

4. Są jeszcze wolne intencje w październiku. Jest 7 takich intencji, ale tylko o g.8 rano.

5. Przypominam o nabożeństwach różańcowych w miesiącu październiku. Przypominam, iż są codziennie o g.17:30 i zapraszam na nie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok