Ogłoszenia Parafialne 330 (12.11.2023)

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zbiórki ofiar pod kościołami na Kościół Prześladowany pod hasłem: "Bliski Wschód to jest nasz dom". Dziękuję za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

2. Jutro, w poniedziałek 13 XI, wspomnienie pierwszych świętych męczenników polskich: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

3. W czwartek, 16 XI, wspomnienie Najświętszej Marii Panny Ostrobramskiej - Matki Miłosierdzia.

4. W piątek, 17 XI, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej - zakonnicy.

5. W sobotę, 18 XI, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny - dziewicy i męczennicy.

6. Za tydzień będziemy obchodzić VI Światowy Dzień Ubogich.

7. Za tydzień pierwsze spotkanie nowej grupy młodzieży (ósme klasy i wyżej) mającej zacząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 19 XI, po Mszy świętej o g.8:30. Zapraszam w imieniu ks. Andrzeja.