Ogłoszenia Parafialne 331 (19.11.2023)

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję Parafianom za ofiary złożone tydzień temu przed kościołem na pomoc Kościołowi Prześladowanemu pod hasłem: "Bliski Wschód to jest nasz dom". Złożono 2860 zł. Dziękuję również kwestującym (z różnych grup parafialnych).

2. Dzisiaj w Kościele obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem "Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka".

3. Za tydzień, 26 XI, obchodzimy XXXVIII Światowy Dzień Młodzieży pod hasłem: "Radując się w nadziei". Z tej racji w sobotę, 25 XI, o g.10-14, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych Archidiecezji Warszawskiej. Duchowym przygotowaniem do tego wydarzenia jest Nowenna w intencji młodzieży naszej archidiecezji, za wstawiennictwem bł. Carlo Acutisa, której odmawianie rozpoczęło się w miniony czwartek 16 XI i odbywa się zaraz po Mszach świętych wieczornych.

4. W poniedziałek, 20 XI, w liturgii wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego - kapłana.

5. We wtorek, 21 XI, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Marii Panny.

6. W sobotę, 25 XI, wspomnienie św. Cecylii - dziewicy i męczennicy, patronki chórów parafialnych i zespołów muzycznych.

7. W piątek, 24 XI, wspomnienie św. męczenników z Wietnamu.

8. W następną niedzielę, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Pod koniec Mszy świętej o g.11 będzie krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia. Za publiczne odmówienie tego Aktu, można uzyskać odpust zupełny.

9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok