Ogłoszenia Parafialne 333 (3.12.2023)

I NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj ofiara na tacę przeznaczona będzie na seminarium duchowne. Dziękuję za złożone ofiary.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

3. Od jutra rozpoczynają się msze święte tzw. roratnie - o g.7. Zapraszam, zachęcam do udziału, tych, którzy mogą. W związku z tym, w okresie Adwentu nie będzie Mszy świętej o g.8 rano, a wieczorna o g.18 bez zmian.

4. W czwartek, 7 XII, w liturgii wspomnienie św. Amrożego - biskupa i Doktora Kościoła.

5. W piątek, zaś, 8 XII, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Tzw. Godzina Łaski o g.12 - do g.13. U nas o g.12: wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Zapraszam.

6. Kolęda:
- poniedziałek, 11 XII: Korotyńskiego 48 klatka IV oraz Urbanistów 1, 1A, 3
- wtorek, 12 XII: Dickensa 27 oraz Dickensa 29 klatka I, II
- środa, 13 XII: Dickensa 29 klatka III, IV, V
- czwartek, 14 XII: Dickensa 29 klatka VI
- piątek, 15 XII: Diceknsa 31A,B i Zadumana 1A
- sobota, 16 XII: Zadumana 3/5.