Ogłoszenia Parafialne 334 (10.12.2023)

II NIEDZIELA ADWENTU

1. 14 XII w czwartek, po Mszy świętej o g.18, zapraszam na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Wystarczy 1 rodzic.

2. Dzisiaj jest szczególny dzień modlitw za Kościół na Wschodzie. Pamiętajmy o tej intencji w naszych osobistych modlitwach.

3. W liturgii w środę, 13 XII, wspomnienie św. Łucji - dziewicy i męczennicy.

4. W czwartek, 14 XII, wspomnienie św. Jana od Krzyża - kapłana i Doktora Kościoła.

5. Miejscowy Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny - po każdej Mszy świętej w tę niedzielę, na tyłach kościoła. A w zakrystii można nabyć opłatki - po każdej Mszy świętej przez cały tydzień - ofiary składane są dla sióstr Sakramentek.

6. Już dziś informuję parafian, iż 20 XII w środę w naszej parafii będzie miał miejsce adwentowy Dzień Skupienia. Kapłani będą spowiadali od g.16, zaś o g.18 nauka rekolekcyjna. Naukę wygłosi profesor Uniwersytwetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego ksiądz Marek Tatar. Proszę o ustawienie sobie czasu tak, aby skorzystać.

7. Kolęda:
- poniedziałek, 18 XII: Zadumana 11, Włodarzewska 78A, Włodarzewska 80 (wszystkie domki), Maszynowa (domki, bez bloków), Włodarzewska 87B
- wtorek, 19 XII: Włodarzewska 87, 87A, 81, 81A, 81B
Potem przerwa z kolędą aż do Nowego Roku.

8. Film "Matka Teresa. Nie ma większej miłości" będzie wyświetlony 13 XII, w środę, o g.19:30 w kinie Blue City.