Ogłoszenia Parafialne 335 (17.12.2023)

III NIEDZIELA ADWENTU

1. Od dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2. Za tydzień, 24 XII, pomimo niedzieli, tradycyjna Wigilia Bożego Narodzenia. Pomimo niedzieli, zachęcamy do wstrzemięźliwości od potraw mięsnych (przez cały dzień, nie tylko na wieczerzy).

3. W środę, 20 XII, w naszej parafii adwentowy Dzień Skupienia, z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty. Będzie spowiadać 4 księży, od g.16:30. A nauka rekolekcyjna podczas Mszy świętej o g.18. Wyjątkowo w tym dniu - nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Za tydzień w niedzielę, 24 XII, Msze święte tylko do południa i nie będzie Mszy świętej o g.18. Natomiast zapraszam na pasterkę o północy. Przed pasterką, 30 minut przed północą, będziemy składać życzenia i dzielić się opłatkiem. Zapraszam Parafian i ich Gości na wspólne dzielenie się z kapłanami i między sobą. Taca z pasterki przeznaczona będzie na Dom Samotnej Matki w Chyliczkach.

5. W poniedziałek, 25 XII, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie będzie Mszy świętej o g.7 - z racji pasterki. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę.

6. We wtorek, 26 XII, w tzw. II dzień świąt, Msze święte jak w każdą niedzielę, a taca przeznaczona będzie na KUL.

7. Kolęda:
- poniedziałek, 18 XII: Zadumana 11, Włodarzewska 78A, Włodarzewska 80 (wszystkie domki), Maszynowa (domki, bez bloków), Włodarzewska 87B
- wtorek, 19 XII: Włodarzewska 87, 87A, 81, 81A, 81B
- Potem przerwa z kolędą aż do Nowego Roku.

8. Ostatnie roraty odbędą się w sobotę, 23 XII.

9. Za tydzień złożę życzenia na święta.